+90 850 650 00 25 info@birsolar.com

Güneş enerji sistemlerine ilişkin danışma, planlama ve kuruluma yönelik doğru adrese başvurmuş bulunuyorsunuz. Üstün nitelikli sistemleri hazır bulundurarak hedeflerinize ulaşmada sizi desteklediğimizden kuşku duymayınız.

TEKLİF İSTİYORUM

Birsolar ile güneş'ten elektrik
üretiminde bir ve beraber!

Haberler

Güneş Enerjisi Ucuzlamaya Devam Ediyor

Lazar finansal analiz ve danışmanlık şirketi enerji sektörünün de yakından takip ettiği bir şirket. 1848 yılında kurulan firma NewYork, Paris ve Londra ofislerinde hizmet vermekte. 5-6 ayda bir yayınladığı detaylı enerji analizinde farklı enerji kaynaklarının gerçek maliyetini karşılaştırıyor. Kasım 2015'de yayınlanan son raporda ise ilk defa elektrik depolama da analiz kapsamına alınmış. Güneş enerjisi maliyetlerindeki düşüş ise oldukça çarpıcı.


İTÜ Güneş Arabası Ekibi, güneş enerjisi ile çalışan ARIBA’nın 6.’sını üretti

Avustralya’daki World Solar Challange yarışına katılacak olan ARIBA6’nın test sürüşünü ise ralli sürücüsü Burcu Çetinkaya yaptı İstanbul Teknik Üniversitesi Güneş Arabası Ekibi tarafından yapılan güneş enerjisi ile çalışan ARIBA’nın 6.’sı üretildi. Avustralya’da 6-13 ekim tarihleri arasında düzenlenecek World Solar Challange yarışı öncesi aracın test sürüşü yapıldı. İstanbul’dan yola çıkan aracın koltuğuna ralli sürücüsü Burcu Çetinkaya oturdu.

Birsolar Kocaeli’nin ilk güneş enerji sistemini kuruyor
 
 
Alize Park City ve Birsolar, Kocaeli’de bir ilki gerçekleştirerek sosyal tesislerinde solar enerji kullanımını hayata geçiriyor. Tesislerin bütün energi ihtiyacı doğa dostu solar paneller ile güneş enerjisinden karşılanacak. Böylece tesisin bütün enerji ihtiyacı ekstra bir harcama gerektirmeden çözüme kavuşmuş olacak. Bu ekonomik konforun zirvesini yaşamak isteyen konut sahipleri dilerse solar enerji sistemini kendi konutları için yaptırabilecekler.
 

Neden güneş enerjisi?

Kullanım kolaylığı

Yüksek kazanç

Tükenmeyen ENERJİ

TEMİZ ENERJİ ETİKETİ

Projeler


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/birsolar.com/httpdocs/includes/php/function.php on line 339
<?$InhoudHighlightTitel?>

Tarımsal Sistemler

Günümüzde yük­sek enerji maliyeti, çiftçilerimizin ve besi­ci­ler­im­izin büyük güçlük­lerle elde ettik­leri gelir­lerinin önemli bir bölümünü elek­trik fat­u­ralarının öden­mesi için ayır­malarına sebep olmaktadır.

Devamını oku

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/birsolar.com/httpdocs/includes/php/function.php on line 339
<?$InhoudHighlightTitel?>

Kurumsal Sistemler

Gir­işimci olarak güneş pan­ellere yöne­lik bir yatırım iyi bir getiriye yol aça­cak­tır. Kurum­sal sosyal sorum­lu­luk, gerek küçük, gerekse büyük çap­taki kuru­luşların ekonomisinde giderek önemli bir rol oyna­mak­tadır.

Devamını oku

Sorularınız ve hizmetlerimiz için bize mesaj gönderin! Mesaj gönder