+90 850 650 00 25 info@birsolar.com

Güneş enerji sistemlerine ilişkin danışma, planlama ve kuruluma yönelik doğru adrese başvurmuş bulunuyorsunuz. Üstün nitelikli sistemleri hazır bulundurarak hedeflerinize ulaşmada sizi desteklediğimizden kuşku duymayınız.

TEKLİF İSTİYORUM

Birsolar ile güneş'ten elektrik
üretiminde bir ve beraber!

Yatırımcılar

GÜNEŞ'TEN ÜRETİLEN ELEKTRİĞİ DEVLETE SATIN
 
Yenilenebilir güneş enerjisi türlerinde sahip olduğumuz mesleki tecrübemiz ve bilgiyi değerli müşterilerimizle paylaşıp arazi ve tarım şartlarında elektrik ihtiyacı olan her yerde temiz ve ücretsiz elektrik üretimini sağlamakdayız.
 
 
Anahtar teslim çözümler (EPC)
 
Elektrik üretiminde en önemli kriter verimliliktir. Kurduğumuz yapı size minimum 25 sene boyunca elektrik üretebilmeli ve verimini korumalıdır. Birsolar proje başında gerçekleştirdiği mühendislik çalışması ile yıllar boyu elde edeceğiniz elektrik üretim verimliliğini sağlar. Güneş enerjisinden elektrik üretme projelerinizde size maksimum verimlilik için üstün kalitede mühendislik servisi, sertifikalı ürünler ve mükemmel uygulama hizmeti sunuyoruz.
 
Minimum bakım masrafı ile yıllar boyu elektrik üretin
 
  Güneş enerjisi üretim tesisleri mekanik olmadığı için minimum seviyede bakım ister. Sistem sizin için elektrik üretirken size ek maliyetler çıkarmaz. Hammaddesi güneş olduğu için kömür, doğalgaz, petrol gibi temiz olmayan aynı zamanda fiyatı artan kaynaklara ihtiyaç duymazsınız.
 
Yatırımınız için en hızlı geri dönüşü sağlıyoruz
 
Bir güneş enerjisi projesinin şartlara göre geri ödeme süresi 5-8 yıl arasında değişmektedir. Ayrıca Leasing kullandığınızda tüm Leasing masraflarınızı gelir vergisinden düşebilirsiniz.

GES Yatırımında dikkat edilmesi gereken hususlar:

 

1. Başarılı bir projeye giriş

2. Maliyetleri kontrol altında tutmak

3. Finansman süreçlerini doğru yönetmek

4. Bakım ve işletme süreçlerini avantajınıza çevirmek


GES PROJE YOL HARİTASI

Projelendirme
Saha Keşfi
Simülasyon
Malzeme Seçimi
Elektrik Projesi
İnşaat Projesi
Uygulama Planı
EDAŞ Başvurusu
Ürün Temini
Kurulum ve Montaj
İzleme ve Takipler
Sistem performans takibi
Servis ve garanti takibi
EDAŞ onayının alınarak projenin tamamlanması
 

 

Neden güneş enerjisi?

Kullanım kolaylığı

Yüksek kazanç

Tükenmeyen ENERJİ

TEMİZ ENERJİ ETİKETİ

Projeler


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/birsolar.com/httpdocs/includes/php/function.php on line 339
<?$InhoudHighlightTitel?>

Tarımsal Sistemler

Günümüzde yük­sek enerji maliyeti, çiftçilerimizin ve besi­ci­ler­im­izin büyük güçlük­lerle elde ettik­leri gelir­lerinin önemli bir bölümünü elek­trik fat­u­ralarının öden­mesi için ayır­malarına sebep olmaktadır.

Devamını oku

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/birsolar.com/httpdocs/includes/php/function.php on line 339
<?$InhoudHighlightTitel?>

Kurumsal Sistemler

Gir­işimci olarak güneş pan­ellere yöne­lik bir yatırım iyi bir getiriye yol aça­cak­tır. Kurum­sal sosyal sorum­lu­luk, gerek küçük, gerekse büyük çap­taki kuru­luşların ekonomisinde giderek önemli bir rol oyna­mak­tadır.

Devamını oku

Sorularınız ve hizmetlerimiz için bize mesaj gönderin! Mesaj gönder