+90 850 650 00 25 info@birsolar.com

Güneş enerji sistemlerine ilişkin danışma, planlama ve kuruluma yönelik doğru adrese başvurmuş bulunuyorsunuz. Üstün nitelikli sistemleri hazır bulundurarak hedeflerinize ulaşmada sizi desteklediğimizden kuşku duymayınız.

TEKLİF İSTİYORUM

Birsolar ile güneş'ten elektrik
üretiminde bir ve beraber!

Hizmetler

Güneş'ten elektrik üretmek aslında çok basit ve zahmetsiz bir iştir. Bir birey, kurum veya yatırımcı olarak şimdi siz de kendi elektriğinizi kendiniz üretebilirsiniz, fazlasını devlete satabilirsiniz. Fotovoltaik sistemlerin planlanması ve kurulmasında yoğun hassasiyet ve yüksek kalite prensibiyle hareket ediyoruz. Söz konusu güneş paneller ile hemen giderek yükselen enerji bedelinden korunmuş olursunuz, ve en uygun fiyata en az 25 yıllık bir yatırımı sağlayabilirsiniz.


PROJELENDİRME

BİREYLER

KURUMLAR

YATIRIMCILAR

 

Neden güneş enerjisi?

Kullanım kolaylığı

Yüksek kazanç

Tükenmeyen ENERJİ

TEMİZ ENERJİ ETİKETİ

Projeler

<?$InhoudHighlightTitel?>

Tarımsal Sistemler

Günümüzde yük­sek enerji maliyeti, çiftçilerimizin ve besi­ci­ler­im­izin büyük güçlük­lerle elde ettik­leri gelir­lerinin önemli bir bölümünü elek­trik fat­u­ralarının öden­mesi için ayır­malarına sebep olmaktadır.

Devamını oku
<?$InhoudHighlightTitel?>

Kurumsal Sistemler

Gir­işimci olarak güneş pan­ellere yöne­lik bir yatırım iyi bir getiriye yol aça­cak­tır. Kurum­sal sosyal sorum­lu­luk, gerek küçük, gerekse büyük çap­taki kuru­luşların ekonomisinde giderek önemli bir rol oyna­mak­tadır.

Devamını oku

Sorularınız ve hizmetlerimiz için bize mesaj gönderin! Mesaj gönder