+90 850 650 00 25 info@birsolar.com

Güneş enerji sistemlerine ilişkin danışma, planlama ve kuruluma yönelik doğru adrese başvurmuş bulunuyorsunuz. Üstün nitelikli sistemleri hazır bulundurarak hedeflerinize ulaşmada sizi desteklediğimizden kuşku duymayınız.

TEKLİF İSTİYORUM

Birsolar ile güneş'ten elektrik
üretiminde bir ve beraber!

Vizyonumuz

İnsanların kalite anlayışlarında çıta her geçen gün biraz daha yükselmektedir. Üretilen projelerle beklentilerin en üst seviyede karşılanarak müşteri memnuniyetinin sağlanması temel ilkemizdir. Bu ilke doğrultusunda güvenli, standartlara uygun, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik önceliğiyle projeler üreterek müşterilerimizin tereddütsüz tercih edebilecekleri bir teknik partner olmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimiz belirlediği kalite hedeflerini gerçekleştirmek için sürekli kendini yenileyen ve geliştiren dinamik bir anlayışla hizmet vermeye devam edecektir.
 
MİSYONUMUZ
 
‘Herkese Güneşten Elektrik’ sloganıyla güvenilir, deneyimli, güçlü bir teknik partner ve çözüm ortağı olmak Birsolar’ın değişmez hedefidir. Birsolar’ı bu hedefe ”kaliteli malzeme ve hizmet ilkesi” taşır. Gelişen teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçları için maliyet etkinliği yüksek ve uygulanabilir çözümler sunarız. Çünkü, gerçek kurumsal değerin temelinde, müşterilerimizle aramızda pekişen uzun süreli ve kalıcı ilişkilerin yer aldığını biliriz.
 
Gelecek nesillerimiz için yenilenebilir temiz enerji'den üretime geçmeliyiz ve ihtiyacımız kadarını tüketmeliyiz!
 
 
 

Neden güneş enerjisi?

Kullanım kolaylığı

Yüksek kazanç

Tükenmeyen ENERJİ

TEMİZ ENERJİ ETİKETİ

Projeler

<?$InhoudHighlightTitel?>

Tarımsal Sistemler

Günümüzde yük­sek enerji maliyeti, çiftçilerimizin ve besi­ci­ler­im­izin büyük güçlük­lerle elde ettik­leri gelir­lerinin önemli bir bölümünü elek­trik fat­u­ralarının öden­mesi için ayır­malarına sebep olmaktadır.

Devamını oku
<?$InhoudHighlightTitel?>

Kurumsal Sistemler

Gir­işimci olarak güneş pan­ellere yöne­lik bir yatırım iyi bir getiriye yol aça­cak­tır. Kurum­sal sosyal sorum­lu­luk, gerek küçük, gerekse büyük çap­taki kuru­luşların ekonomisinde giderek önemli bir rol oyna­mak­tadır.

Devamını oku

Sorularınız ve hizmetlerimiz için bize mesaj gönderin! Mesaj gönder