+90 850 650 00 25 info@birsolar.com

Güneş enerji sistemlerine ilişkin danışma, planlama ve kuruluma yönelik doğru adrese başvurmuş bulunuyorsunuz. Üstün nitelikli sistemleri hazır bulundurarak hedeflerinize ulaşmada sizi desteklediğimizden kuşku duymayınız.

TEKLİF İSTİYORUM

Birsolar ile güneş'ten elektrik
üretiminde bir ve beraber!

Kurumsal

Birsolar Yenilenebilir Enerji şirketi olarak, dünyada ve Türkiye'de artan elektrik enerji talebine karşın kaliteli, güvenilir, sürdürülebilir ve doğa dostu çözümler üreterek 2007'den beri Avrupa Hollanda'da ve 2013 sonrası Türkiye'de faaliyet göstermekte. Profesyonel Mühendis ve teknisyen kadrosuyla, solar enerji alanındaki mühendislik, proje ve taahhüt çalışmalarının anahtar teslim (EPC) hizmetleri sunmakta.
 
Elektrik-Elektromekanik enerji sektörüne ilişkin arıza, bakım, onarım hizmetleri verebilmekte ve günümüzün enerji tasarrufu konusunda önemli bir ürün portföyü olan Güneş Enerji Sistemleri (GES) konusunda hizmetleri sağlayabilmektedir.
 
BİRLİKTE VE BERABER DAHA GÜZEL BİR GELECEK İNŞA EDEBİLİRİZ..
 

Neden güneş enerjisi?

Kullanım kolaylığı

Yüksek kazanç

Tükenmeyen ENERJİ

TEMİZ ENERJİ ETİKETİ

Projeler

<?$InhoudHighlightTitel?>

Tarımsal Sistemler

Günümüzde yük­sek enerji maliyeti, çiftçilerimizin ve besi­ci­ler­im­izin büyük güçlük­lerle elde ettik­leri gelir­lerinin önemli bir bölümünü elek­trik fat­u­ralarının öden­mesi için ayır­malarına sebep olmaktadır.

Devamını oku
<?$InhoudHighlightTitel?>

Kurumsal Sistemler

Gir­işimci olarak güneş pan­ellere yöne­lik bir yatırım iyi bir getiriye yol aça­cak­tır. Kurum­sal sosyal sorum­lu­luk, gerek küçük, gerekse büyük çap­taki kuru­luşların ekonomisinde giderek önemli bir rol oyna­mak­tadır.

Devamını oku

Sorularınız ve hizmetlerimiz için bize mesaj gönderin! Mesaj gönder